🔢 Rekenklasje – Spelenderwijs automatiseren
Sommige kinderen moeten zó hard werken aan hun rekenwerk, dat er weinig ruimte overblijft voor inzicht. Want als je nog moet nadenken over 6 + 7, dan is een redactiesom oplossen best een klus.
In het rekenklasje gaan we samen aan de slag met het automatiseren van sommen. Door veel te oefenen, maar vooral op een leuke manier. Zodat het hoofd vrij komt voor het echte rekenen.
🎯 Voor wie is het rekenklasje?
Er zijn twee klasjes:
-
Groep 3, 4 en 5
-
Groep 6, 7 en 8
Per groepje is er plek voor minimaal 3 en maximaal 6 kinderen.
🛠 Hoe werkt het?
We starten met een korte screening: wat beheerst je kind al, en wat vraagt nog aandacht? Denk aan:
-
Sommen tot 10
-
Sommen tot 20
-
Sommen tot 100
-
Tafelkennis
-
Deelsommen
Daarna gaan we elke week een uur lang oefenen. Niet met saaie rijtjes, maar op een speelse en actieve manier. Met spelletjes, beweging, materiaal, en veel herhaling – zonder dat het saai wordt.
💶 Kosten
Deelname kost €20,00 per keer, per kind. Inclusief alle materialen.
📍 Praktisch
De lessen duren 60 minuten en vinden plaats in mijn praktijk in Zoetermeer. Zodra er voldoende aanmeldingen zijn, plannen we samen de dag en tijd in. Je schrijft je in per blok van 4 lessen.