Weerbaarheid 5–7 — “Bikkeltjes met Lef

Bikkeltjes met lef

Weerbaarheidstraining in Zoetermeer — start maandag 19 januari om 16.00 uur

 

Stap in de Bie-ba-boom-boom bus en reis mee naar Bikkellandia!
Met Bikkelboy Bob, Pieper Piet, Woeste Wilma en Chill Jill beleven kinderen korte, speelse avonturen en leren ze stevig staan, duidelijk klinken en helpend denken.

Kleine groep (max. 5) • Veel persoonlijke aandacht. Op dit moment nog 3 plekken.

Voor wie

Kinderen die bijvoorbeeld niet durven vragen of ze mee mogen spelen, snel terugtrekken of boos worden als iets niet lukt, vaak de zin van anderen doen, of wel voor zichzelf opkomen maar op een manier die niet werkt.

Wat leren kinderen?

• Stevig staan en duidelijk “stop” zeggen
• Grenzen aangeven met ik-boodschappen
• Om hulp vragen in stappen
• Helpende gedachten & positieve zelfspraak
• Rustig blijven bij spanning (adem/pauze)
• Samen oplossingen bedenken

Praktische informatie

Individueel traject
• Intake vooraf · 6 sessies van 1 uur
• Inclusief werkmap, voorlees- en ouderbrieven
• Evaluatie halverwege én na afloop · Ondersteuning per mail waar nodig
€480,- (termijnen mogelijk)

 

Groepstraining (2–5 kinderen)
6 sessies van 1 uur
• Inclusief werkmap, ouder- en voorleesmateriaal
• Tussentijdse evaluatie/overleg
€260,- (termijnen mogelijk)

Wat als mijn kind het spannend vindt?
We bouwen stap voor stap op. Er is altijd ruimte voor pauze en succesmomenten.

Kan mijn kind een keer niet?
In overleg zorgen we voor materiaal of een inhaalmoment.

Twijfel ik over leeftijd/leerjaar?
Bel of mail even; we denken graag mee welke groep past.

Volgende startdatum

Volgende groep: maandag 19 januari 16.00 uur

Mijn beide dochters hebben een bikkel training bij Manon gevolgd. Mijn oudste heeft daardoor een extra steun in de rug gehad bij de overstap naar de middelbare school waardoor ze de weg goed heeft kunnen vinden. Bij mijn jongste heeft het geleid tot vroegtijdig ontdekken van dyslexie waardoor zij al vanaf groep 3 goed door school en een orthopedagoog begeleid is. Mijn dames zitten super in hun vel, dank daarvoor Manon.

Marjan Hijma

Onze dochter Fenne van 6 jaar heeft de individuele training Bikkeltjes met lef gevolgd bij Manon. Manon zag al meteen dat Fenne een echte 'denker' is en veel baat zou hebben bij het meer 'doen' en ervaren van dingen zonder daar eerst veel over na te denken. Dat was ook meteen het advies dat wij van Manon meekregen als ouders.
Fenne ging iedere week met plezier naar Manon en kwam vrolijk en opgetogen weer terug. Ze laat nu meer van zich horen en zien, en dit horen we ook terug van de juffen op school. We zijn erg blij dat we Fenne de training hebben laten volgen, want ze heeft flink wat stappen gezet tijdens en na de training. Dank je wel Manon!

Annelies van Katwijk

Aanmelden / meer informatie

Laat je gegevens achter op het formulier hieronder. Eerst overleggen? Mail naar: manon@mvk-enroute.nl of bel/app 0629389692